Filozofia firmy

Naszej pracy od początku przyświecają zasady, których przestrzeganie traktujemy priorytetowo. Wierzymy bowiem, że kierując się jasno nakreśloną filozofią działania, będziemy mogli sprostać najwyższym oczekiwaniom naszych Klientów i nigdy nie zawieść zaufania, którym nas obdarzono.

 

Odpowiedzialność społeczna w żywieniu Dzieci

Dedykując naszą ofertę Rodzicom Dzieci w wieku żłobkowym, przedszkolnym i szkolnym mamy świadomość odpowiedzialności za jakość naszych usług i ich wpływ na zdrowie. Racjonalne żywienie jest szczególnie ważne w przypadku Dzieci. Wpływa ono na ich zdrowie, właściwy wzrost i rozwój, samopoczucie, ale również kształtuje właściwe nawyki żywieniowe na całe życie. Bierzemy na siebie odpowiedzialność za przygotowanie dla dzieci smacznych i pełnowartościowych posiłków z naturalnych produktów, które będą rozwijać u nich prawidłowe upodobania kulinarne.

 

Skrupulatna kontrola jakości

W trosce o najwyższą jakość naszych usług wdrożyliśmy system zarządzania bezpieczeństwem żywności HACCP. Stale dokonujemy kontroli dostarczanych nam surowców, a w procesie przygotowywania dań wyznaczyliśmy punkty kontrolne. Dzięki temu eliminujemy ryzyko wystąpienia nieprawidłowości mikrobiologicznych, fizycznych i chemicznych. Posiłki dostarczamy własnym, wyspecjalizowanym transportem, w termosach gwarantujących utrzymanie odpowiedniej temperatury oraz jakości przewożonych potraw.

 

Bogata oferta diet specjalistycznych

Spełniając potrzeby indywidualnych klientów, nasz dietetyk układa programy żywieniowe adresowane do diabetyków, dzieci na dietach bezglutenowych, dietach w fenyloketonurii, bezmlecznych, czy dietę dla wegan i wegetarian.

 

Audyt zadowolenia wśród małych Klientów

W trosce o zadowolenie naszych małych Klientów przeprowadzamy cyklicznie ankiety wśród Dzieci i Rodziców, w których badamy ich preferencje. Chętnie korzystamy z zebranych w ten sposób wskazówek oraz wdrażamy zaczerpnięte z nich pomysły.

 

Jasne zasady współpracy

Zamówienia przyjmujemy telefonicznie, pod numerem telefonu: 535 300 343 lub mailowo, na adres: przedszkola@dietbox.pl
Nasz dietetyk, biorąc pod uwagę zalecenia i sugestie, przygotowuje jadłospisy na okres 5 do 10 dni i przesyła je zleceniodawcom do akceptacji.
Każdego dnia w godzinach od 8.00 do 8.30 można zgłosić ilość posiłków zamawianych na dany dzień.